סיכום שנת 2018 ומבט קדימה עם שינוי רציני בעשייה


רגע לפני שהתיישבתי לכתוב את הפוסט הזה קראתי שוב את פוסט הסיכום של 2017. מדהים כמה דברים נשארו אותו דבר וכמה דברים השתנו בצורה רצינית מאז.

לאחרונה, כדי לסכם לעצמי, וכחלק מתרגיל שהעליתי בקבוצת מתנות שלי, כתבתי על פתקים חלק משמעותי מהדברים שעשיתי / הגשמתי בשנה שחלפה. כתבתי על זה גם בפוסט סיכום השנה בבלוג האוכל שלי, מכיוון אחר.

חלק מהדברים שהספקתי בשנת 2018, מתוך תרגיל בקבוצה שלי

מה היו המטרות שהגשמתי? הנה הרשימה:

 1. סיימתי פרויקט ענק שלקח לי יותר מחצי שנה לעבוד עליו.

 2. הפכתי ליותר מסודרת ומאורגנת (חלקכם בטח חושב איך זה אפשרי - אבל זה קרה.. :)).

 3. התארחתי בלייב אצל מיטל צ'סנר - מבחינתי היא סוג של סלב, אני עוקבת אחריה מאז ההתחלה שלה ומאוד אוהבת את הגישה שלה לשיווק עסקים, אז כשהיא הזמינה אותי ממש לא מזמן להעביר שיעור בלייב לקבוצה שלה - הייתי בעננים והיה ממש ממש כיף.

 4. היינו הורים מלווים בגן של הבנות - יחד. אמנם זה לא קשור לעסק, אבל אולי בעצם כן - הייתה לנו אפשרות השנה להירשם שנינו (דבירי ואני) ללוות את הבנות ביחד לטיול פה בתוך פתח תקווה והיה פשוט כיף, לנו ולבנות. מקווה שנעשה את זה שוב גם השנה.

 5. יצרתי 2 קורסים דיגיטליים חדשים + 4 מיני קורסים. השנה יצרתי את קורס מתנות דיגיטליות ככלי שיווקי, שהתחיל מהרצאה והתפתח לקורס גדול ומצוין, עם קרוב ל-50 בוגרים בשנה האחרונה, ובחודשים האחרונים עמלתי על יצירת קורס המשך לו - על רשימות תפוצה וניוזלטרים, שכרגע מסיים את המחזור השני שלו. בנוסף, השנה יצרתי גם הרבה מיני-קורסים קצרים באורך של כחצי שעה, על נושאים מגוונים ואני הולכת ליצור עוד הרבה כאלו השנה, גם כי זה ממש כיף וגם כי זו דרך נהדרת בעיני לצרוך ידע - קצר וקולע.

 6. התחלתי להעביר פגישות ייעוץ ודרבון לבלוגרים ובעלי עסקים - זה משהו חדש ממש מתחילת דצמבר, אבל אני מאוד נהנית מסוג הפגישות האלו, זה קצר מדויק ומביא לתוצאות נהדרות. אמשיך עם זה בכל הכוח השנה, במקביל לדברים אחרים שאצור (שתכף אפרט עליהם).

 7. ריעננתי את עיצוב אתר הקורסים שלי (אקא, האתר הזה..). בשנה שעברה האתר הזה היה אתר לקורס מתנות וההרצאה בלבד, אבל עם הזמן ותוספת המוצרים החדשים הוא גדל והפך למה שהוא היום, ואני ממש שמחה שאני יכולה בקלות לעדכן אותו לפי התפתחות העסק שלי.

 8. השקעתי הרבה יותר שעות בבלוג אוכל שלי - אם בשנה שעברה הבלוג היה עדיין פרויקט צד, השנה הוא הפך לממש חלק נכבד מהשבוע שלי, והתוצאות בהתאם.

נכון שכשזה כתוב ומסודר ככה מול העיניים - זה גורם לשנה האחרונה להשתקף במלוא הדרה והכיף שבה? מה היו הדברים שלכם במהלך 2018? אשמח שתכתבו לי למטה

#2019 #2018 #סיכוםשנה

וגם, מזמינה אותך לעקוב אחריי

 • עמוד הפייסבוק
 • הפינטרסט
 • אינסטגרים

יש לך שאלות?

אשמח לשוחח איתך

054-5855826 או

לקבל הודעה ממך

© 2019 כל הזכויות שמורות לשרון גולן