איך לוקחים עסק קטן והופכים אותו להצלחה גדולה? סיפור לקוח: חלומות עוגות מעוצבות


אחד הדברים שהכי מטרידים עסק צעיר בתחילת דרכו, היא התדמית שלו. ובצדק... תדמית נכונה נותנת תבנית בסיסית לפרסום העסק, כי היא מבוססת על אותם ערכים שבעל העסק מעוניין להעביר.

אז איך לוקחים עסק קטן והופכים אותו להצלחה גדולה?

"חלומות עוגות מעוצבות", נולד ב-2012 על ידי יוכי לוי, אישה יצירתית להפליא שהחליטה ללכת עם האהבה שלה ולפתוח עסק שכולו מבוסס מתוך אהבה גדולה ליצירה והענקה לאחר.

את יוכי אני מלווה מיתוגית כבר משלבי העסק הראשונים שהתחילו מבחירת שם העסק והגדרת אסטרטגיית השיווק, דרך עיצוב הלוגו, כרטיסי הביקור, ניירת שיווקית, פלייר פרסומי, דף פייסבוק ומגוון מוצרי תדמית מודפסים. כחלק מתהליך הבנייה של התדמית, ישבתי עם יוכי על החלומות שלה, הבנתי מה המסרים והערכים שהיא רוצה להעביר, מי קהל היעד שלה, ובדקנו יחד איך אפשר לבדל אותה מהמתחרים.

היום, יוכי מנהלת בהצלחה עסק שמתחזק דף פייסבוק עם למעלה מ-3500! עוקבים פעילים מאוד.. בין שירותיה תוכלו למצוא: עוגות מעוצבות, מפוסלות, מודפסות ומצוירות בבצק סוגר, לכל אירוע, בהתאמה אישית ועם המון אהבה. כמו גם, סדנאות למבוגרים בקבוצות קטנות של ציור, עיצוב ופיסול בבצק סוכר, סדנאות זילוף ו-סדנאות ימי הולדת לילדים מגיל 5 של: הכנת סוכריות, עיצוב וקישוט עוגות, קישוט עוגיות וסוכריות ועוד..

ההצלחה של יוכי מבוססת קודם כל על ההשקעה שלה בפרטים הקטנים: באיכות המוצרים, ברמת הסדנאות הגבוהה, וביחס האישי שהיא נותנת לכל לקוח.

חוויית לקוח באמצעות מתנות ממותגות

חלק בלתי מבוטל מהיכולת לשמר לקוחות בעסק מסוג זה היא באמצעות שירות מעולה, בתוספת אלמנט ההפתעה.

כשמפתיעים לקוח עם מתנה שהוא לא ציפה לה, ממותגת לפי תדמית העסק שלנו, אנחנו גורמים לו להיזכר בשירות הטוב שקיבל מאיתנו שוב ושוב, כל עוד הוא ממשיך להשתמש (רצוי ברמה יומיומית) במוצר מתנה ששלחנו לו.

דוגמא נהדרת לכך ניתן למצוא במוצר שעיצבתי עבור חלומות - לוח שנה ממותג, צבעוני וכיפי לשימוש ותליה.

#מתנותממותגות #עיצובלוגו #ייעוץמיתוגי #מעצבתגרפיתצמודה #סיפורהצלחה #מיתוגלעסק #השראה #אחידותבמיתוג #יצירתיות #עיצובניירתמשרדית #נדיבות #ליוויעיצובי #יצירתמותג #רעיונות #מלקוחותיי #עיצובתדמית #חוויתלקוח #סיפורלקוח

108 צפיות

וגם, מזמינה אותך לעקוב אחריי

  • עמוד הפייסבוק
  • הפינטרסט
  • אינסטגרים

יש לך שאלות?

אשמח לשוחח איתך

054-5855826 או

לקבל הודעה ממך

© 2019 כל הזכויות שמורות לשרון גולן